Esport klub Inside Games byl založen v roce 2013. Během let se dokázal probojovat mezi nejpopulárnější a nejúspěšnější týmy v České republice. Mezi nejvýraznější úspěchy klubu patří dvojitý titul Mistrů České republiky ve hře Brawl Stars, Zlatý double z Playzone Challenge a také výhra turnaje V4 v Budapešti ve hře Fortnite.

Inside Games se věnuje podpoře více herních titulů, ale nejvíce z nich vyniká v podpoře oblíbené MOBA hry League of Legends ve které se účastní nejvyšší tuzemské ligy Hitpoint Masters.

Klub také zaměřuje na práci s mládeží a rozvojových projektech, které mají za cíl pomoci zvýšit kvalitu a úroveň mladých esport hráčů.

www.insidegames.cz

Dynamo Eclot je esportová herní organizace založená v roce 2015, tehdy ještě pod názvem Eclot. O šest let později našla silného investora v Petru Dědkovi a začala spolupracovat s hokejovým týmem Dynamo Pardubice. To vše především kvůli tomu, aby mohla ještě více naplňovat své vize a poslání.

A to jak co se týče samotných výsledků, když se chce držet v nejen domácí špičce v hlavních herních titulech, ale i s ohledem na komplexní rozvoj hráčů a popularizaci esportu v Česku a na Slovensku. Přidejte se s námi na naši cestu a rozpoutejme společně tu pravou bouři.

www.eclot.eu

STW_eSports_-_512_x_512

STOPWATCH eSports je mladá esportová organizace která pomáhá mladým talentovaným lidem se prosadit rámci esportu. Jsme pořadateli projektu TimeWarp který dává šanci hráčům z Amatérského League of Legends se ukázat a splnit si svůj sen se stát Esportovím hráčem.

Instagram Stowatch Esports