zkušenosti, které jinde nenajdeš

Esport Camp vznikl ve spolupráci s Magenta Experience Center a T-Mobile Česká republika. Hlavním cílem tohoto projektu je edukovat mladou generaci Z a rozvíjet jejich skills. Díky odborníkům nejen ze světa esportu, ale také z dalších odvětví předáváme mladým hráčům a hráčkám důležité poznatky do jejich budoucího soukromého i profesního života, či v jejich kariéře esport hráče/čky.

Esport Camp vás dokáže nastartovat. Získáte mnoho informací, zkušeností a poznáte nové kamarády.

V příjemné atmosféře vás naši specialisté uvedou do světa technologií a poradí s jejich obsluhou i využitím. Přijďte se poradit, naučit, pobavit nebo jen tak posedět u kávy.

Prostor opravdu pro každého

partneři projektu

T_logo_rgb_n

CO TI ESPORT CAMP
PŘINESE?

eDUKACE ZAČÍNAJÍCH HRÁČŮ

Kurz je vytvořen tak, aby kdokoliv se zájmem o gaming či začínající hráči bez jakékoliv zkušenosti s esportem či bez vysokého ranku získali co nejvíce informací, které jim pomohou se zlepšit.

DVA LEVELY KURZŮ

Kurz je rozdělen do 2 úrovní, které na sebe navazují. Účastníci tak mají možnost projíst si celým hráčským vývojem jako je tomu u esport klubů. Věnujeme se tak i hráčům s nižší úrovní.

zkušení trenéři a lektoři

Budou se o vás starat renomovaní trenéři League of Legends nebo zkušení hráči ze zahraničí. Kromě nich jsme také oslovili odborníky na nutriční terapie či finanční gramotnost.

img

Absolventů kurzu

img

h

Jsme věnovali našim absolventům

img

Lidí kapacita 1 kurzu

Chcete objevit svůj potenciál? Máme pro vás připravené dvě úrovně kurzů!

img

ESPORT CAMP - LEVEL 1

Esport Camp - LEVEL 1 je vhodný pro všechny hráče League of Legends, kteří mají úroveň GOLD 1 a vyšší. Víkendový workshop s League of Legends trenéry a profesionálními hráči. Ti vám předají své znalosti a pomůžou vám nastartovat dráhu esport hráče. Kromě herní teorie a praktických herních ukázek se také dozvíte, jak si nastavit denní režim. Zaměříme se ovšem i na témata současnosti jako je digitální wellbeing, péče o své tělo či finanční gramotnost.

img

ESPORT CAMP - LEVEL 2

Navazující víkendový workshop. V LEVELU 2 půjdeme už více do hloubky herní teorie v League of Legends. S trenéry budete mít odborné workshopy na to, jak funguje laning phase, analýza mety, jak správně pracovat v jednotlivých fázích hry a také dostanete několika hodinový individuální coaching. Zaměříme se i na nutriční poradenství a jak správně připravit své tělo, aby fungovalo na 100% a byli jste připraveni na kompetitivní svět League of Legends.