PARTNEŘI PROJEKTU

S Magenta Experience Center pro vás otevíráme jedinečný vzdělávací prostor s neomezenými možnostmi. Místo žije nejrůznějšími workshopy, přednáškami a kurzy, které překonávají bariéry digitálního i technologického světa. Svůj domov zde ale najdou i inspirativní talkshow se zajímavými osobnostmi, zažijete spoustu zábavy nebo si odpočinete se šálkem kávy.

www.magentaexperience.cz

T-Mobile Česká republika 

 

www.t-mobile.cz

Monitory pro hráče


Přidejte novou zbraň do vašeho herního arsenálu. LG herní monitory ‚state-of-the-art‘ mají nejmodernější obnovovací frekvenci, jako žádný jiný herní monitor, s podobně dostupnými funkcemi jako je AMD FreeSync technology, rychlou odezvou, mnohočetnými herními režimy a úžasné ostré barvy. Vyberte si svůj nejlepší herní monitor.

www.lg.com/cz

Asociace gamingových klubů z.s. (AGK) je spolkem klubů zabývajících se takzvaným esportem, soutěžním hraním počítačových, mobilních či konzolových her. 

Asociace si dává za cíl zlepšení pozice klubů v ekosystému česko-slovenského esportu. Zejména pak nastolení rovnováhy mezi náklady a příjmy klubů společně s jejich právy a povinnostmi. Pomoc vybudování stabilního a přehledného prostředí pro růst a rozvoj esportu a zpřístupnění esportu novým partnerům a zprostředkování kontaktů s kluby. Nastavení základních standardů důvěryhodnosti a stability klubů. 

www.agkcs.cz